Prvky k sezení

Prvky k sezení

Sedací prvky od Vispronet® - to jsou originální nápady na doplňky soukromého posezení nebo vytvoření celého prostoru k sezení při mnoha příležitostech. Vispronet® nabízí různé sedací válce, sedací krychle i sedací prvky určené k ochraně před stříkající vodou v exteriéru – to vše s vaším individuálním designem. Sedací prvky vyzývají nejen k posezení, ale i k hraní a stavění. Sedací válec lze proměnit v kmen stromu, sedací krychle v kameny zdi: to je jen několik příkladů nekonečného množství možností využití. Vydejte se s nimi na veletrh, svatbu, akci spolku, pláž nebo terasu: sedací prvky od Vispronet® probouzejí fantazii.

› Chcete se dovědět více?

Prvky k sezení - flexibilní posezení, nápadité stavění, působivá reklama

Sitzwürfel Outdoor gestalten & bedruckenPrvky k sezení jsou skvělou propagací produktů i značek jak na veletrzích či místech prodeje, tak v obchodech a relaxačních zónách. Prvky k sezení od Vispronet® se dají dobře převážet a lze je používat velmi variabilně. Vašimi individuálními motivy Vám je potiskneme již od 1 kusu. Sedací prvky Vám zaručí pozornost kdekoli - jako praktická sedátka pro vyzkoušení obuvi nebo sportovního vybavení v obchodech, jako dekorativní reklamní krychle u veletržního stánku nebo při promo akcích, jako hravý doplněk v čekárnách, nebo jako XXL stavebnice v mateřských školkách a dětských centrech.

U nás si z prvků k sezení můžete online objednat sedací válce nebo sedací kostky. Nabízíme je v různých velikostech a můžete se sami rozhodnout pro takovou variantu, která Vám nejlépe poslouží, aby Vaše prezentace byla perfektní. Každý z těchto sedáků lze použít jako inovativní skladný dekorativní nebo sedací prvek. Nabídněte Vašim hostům a zákazníkům praktické posezení a zároveň na něm propagujte Vaši značku nebo firmu moderním způsobem.

Náš tip: Naskládejte sedací prvky na sebe a vytvořte z nich jedinečné reklamní stěny nebo sloupy. Získáte si tak pozornost na každém veletrhu i eventu. Okouzlete Vaše zákazníky a hosty perfektním a originálním výstupem.

Sedací kostky z odolného kvalitního materiálu

Materiál, který doporučujeme, a který sami používáme k výrobě sedacích kostek, se nazývá Multisol D. Je totiž odolný a pratelný - to jsou rozhodující vlastnosti, které přesně odpovídají nárokům tohoto zboží. Vnitřek sedacích kostek tvoří kvalitní pěnové jádro. Naše materiály jsou certifikované dle Oeko-Tex® Standard 100, potah je pratelný i v pračce. Potisk je samozřejmě UV stabilní a vyznačuje se dobrou stálostí na světle.

U nás si můžete vybrat z různých velikostí sedacích kostek:

  • 30 x 30 x 30 cm
  • 40 x 40 x 40 cm
  • 45 x 45 x 45 cm
  • 50 x 50 x 50 cm

Všechny lze dobře stohovat, a proto z těchto sedacích kostek můžete sestavovat zajímavé reklamní objekty. Při skladování dobře vyplní prostor a nezaberou zbytečně mnoho místa. U sedacích kostek máte možnost celoplošného potisku. Vaše firemní motivy budou proto perfektně vidět ze všech stran. U Vispronet® používáme moderní techniky tisku, které Vaše sedací kostky promění v jedinečné reklamní poutače. Můžete si zvolit buď digitální tisk, nebo sítotisk. Sítotisk se vyznačuje obzvlášť brilantní reprodukcí barev. Používáme ho u zakázek většího počtu kusů sedacích prvků.

Sedací prvky od Vispronet® skvěle slouží i jako originální dárky při nejrůznějších příležitostech. Praktické sedací kostky a sedací válce můžete např. použít místo klasického nábytku v dětském nebo obývacím pokoji. Sedací prvky potištěné Vašimi krásnými fotografiemi nebo kreativními motivy sladěnými se zařízením bytu jistě ocení nejen Vaše návštěvy jako extravagantní nábytek na sezení, ale zamilují si je i děti, protože je budou moci používat jako skvělou XXL stavebnici.

Všechny sedací prvky mají kvalitní pevné pěnové jádro, které zaručuje komfort při sezení. Pratelný potah je vyroben z pevného polyesteru, lze ho kdykoli rychle vyměnit. Pěnové jádro i potah jsou certifikované dle Oeko-Tex® Standard 100 a nesou pečeť "Textiles Vertrauen". U nás se proto můžete spolehnout na ekologickou nezávadnost všech našich prvků k sezení.

Design prvků k sezení od Vispronet® si můžete snadno vytvořit sami 

Sitzwürfel online gestalten & bedruckenPrvky k sezení, jako jsou kostky nebo válce, mnoho jiných prodejců nabízí pouze v jednobarevném provedení, nebo potištěné standardními motivy. U Vispronet® můžete zapojit i vlastní kreativitu. Využijte náš bezplatný program Visprodesign® a navrhněte si pomocí několika kliknutí motivy na sedací kostky i sedací válce zcela podle Vašich představ. Vyberte si ze široké palety obrázků na pozadí, designových šablon, nápisů a clipartů Váš oblíbený motiv a nakombinujte ho s vlastními fotografiemi, logy a texty. Vytvořte si design prvků k sezení podle Vašeho vkusu nebo ho přizpůsobte image Vaší firmy. Popusťte uzdu své fantazii a rozhodujte o barvách i obrázcích sami. Vámi vytvořené originální prvky k sezení budete moci snadno integrovat do Vašeho reklamního konceptu a zároveň prezentovat Vaši značku svěžím, dynamickým a profesionálním způsobem. Ale i zábavně pojaté kostky s fotomotivy okouzlí nejen děti. Ať už je použijete jako dárek při příležitosti nastěhování, nebo jako narozeninové překvapení, s originálními prvky k sezení se vždy trefíte do černého. Skvělými dárky při nejrůznějších příležitostech však jsou nejen prvky k sezení, ale třeba i židle pro volný čas ve vlastním designu. Podívejte se i na ně.

Doručení prvků k sezení Overnight - do druhého dne a v nejlepší kvalitě

Naplánovali jste si reklamní akci na poslední chvíli a rádi byste při ní použili prvky k sezení? Nebo potřebujete fotodárek už za pár dní? Všem spěchajícím online tiskárna  Vispronet® nabízí službu doručení individuálně potištěných prvků k sezení i do druhého dne. Abychom Vám mohli garantovat hladký průběh tohoto superrychlého dodání zboží, musíte nám zaslat Vaše bezchybná data k tisku do 9:00 hodin dopoledne. Pak budete mít Vaše prvky k sezení k dispozici hned následující pracovní den. Vispronet® - Váš spolehlivý partner v oboru kvalitního tisku. 

Kreativní a individuální: sedací kostky od Vispronet®

Tvarově zajímavou a praktickou reklamou mohou být sedací kostky. Můžete je používat na nejrůznějších místech a všude bude jejich účinek velký. Pokud si budete chtít vytvořit design sedacích kostek od Vispronet® sami, můžete si být jisti, že Vám je dodáme vyrobené jedině z kvalitních materiálů, a proto se z nich budete moci radovat opravdu dlouho. Sedací kostky a sedací válce také nabízejí možnost vytvoření posezení, které je úsporné jednak finančně a jednak co se týče prostoru při skladování. Vaše motivy Vám natiskneme na celou plochu sedacích kostek stálobarevnými zářivými barvami. Všechny sedací kostky lze stohovat. Protože jsou vyrobeny z pevného a odolného materiálu, zaručujeme Vám jejich dlouhou životnost. Nezáleží na tom, kde chcete Vaše sedací kostky používat, ať už na veletrhu, v obchodě, nebo doma: pokud si necháte naše univerzální kostky potisknout Vašimi motivy, přitáhnou pozornost kdekoli. 

Sitzzylinder online gestalten & bedrucken

Vytvořte si design Vašich individuálních sedacích kostek pomocí bezplatného programu Visprodesign®

Chcete si nechat potisknout sedací kostky? U Vispronet® je to opravdu jednoduché: Vyberte si jeden z našich modelů a přejděte na náš bezplatný program Visprodesign®. V něm si můžete vybrat z množství grafických prvků, textů, tvarů a barev. Vispronet® Vám nabízí celou řadu možností individualizace Vašich sedacích kostek. Objednáte-li si sedací kostky Outdoor, budete je moci použít i v jakémkoli terénu. Sedací kostky se ale také skvěle hodí i jako hračky nebo dárky. Pokud si je necháte potisknout vlastními fotomotivy, stanou se z nich dekorativní a zároveň praktické prvky Vašeho bytu nebo domu.

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora