Podušky

Podušky

Sedací polštářky a podušky od Vispronet®, potištěné vaším vlastním motivem, promění každou příležitost k posezení v něco neobyčejného. Možnosti použití a ztvárnění jsou téměř nekonečné: jako reklamní prvky potištěné obrázkem vašeho nejnovějšího výrobku, jako pomůcky pro vaše fanoušky na stadionu, jako doplňky k vytvoření příjemné atmosféry při vaší rodinné oslavě nebo jako milé neotřelé dárky pro přátele nebo obchodní partnery. Molitanová výplň i povlaky jsou odolné a šetrné k životnímu prostředí - jsou certifikovány dle Oeko-Tex® Standard 100. Všechny povlaky jsou pratelné a snadno vyměnitelné.

› Chcete se dovědět více?

Další informace o produktech!


Podušky - pohodlné i dekorativní

Runde Sitzkissen gestalten und bestellenV kanceláři, doma, nebo na cestách - téměř polovinu dne mnozí z nás tráví sezením.
Nepolstrované židle a lavice se při delším sezení stávají velmi nepohodlnými. Řešení tohoto problému Vám nabízí Vispronet® v podobě pohodlných individuálně potištěných podušek v různých provedeních. Nechte se přesvědčit nabídkou našeho sortimentu. U Vispronet® si můžete vybrat z následujících typů podušek:

Všechny podušky běžně potiskáváme jedním motivem z obou stran. 

Možnosti použití podušek jsou opravdu široké. Mohou sloužit jako praktické polštářky k sezení na pláži, nebo fanouškům při sledování zápasů. Poskytněte posluchačům koncertu podušky potištěné Vaší reklamou, nebo je použijte jako kreativní sedáky na židle nebo lavice při zahradním pikniku. Personalizované podušky vytvoří stylovou atmosféru u Vás doma, na terase i v restauraci.

Podušky od Vispronet® jsou certifikované dle Oeko-Tex® Standard 100. Tato pečeť Vám zaručuje ekologickou nezávadnost všech našich textilních výrobků. Kvalitní stabilní molitanové jádro Vám umožní vysoký stupeň komfortu při sezení. Pratelný potah, který lze kdykoli snadno vyměnit, Vám potiskneme zářivými barvami. Malá znečištění se v případě potřeby dají odstranit velmi snadno.
Relaxujte, dopřejte odpočinek Vašim unaveným nohám a užijte si příjemný pocit při sezení.

Podušky - různé varianty pro Vaši přesvědčivou prezentaci

Eckige Sitzkissen gestalten und bestellenVaše online tiskárna Vispronet® Vám nabízí kulaté podušky, hranaté podušky i sedáky na lavice. Všechny tyto prvky si u nás můžete nechat potisknout Vašimi individuálními motivy. Kulaté podušky Vás přesvědčí svým průměrem 50 cm a výškou 15 cm. Proto dobře slouží ke zvýšení posezení nebo jako pěkné polštářky na zem. Potah kulatých podušek se díky zipu dá snadno vyměňovat i prát. Hranaté podušky si u nás můžete online objednat v rozměrech 40 x 40 cm a 35 x 35 cm. Se svou výškou 4 cm patří ke klasickým polstrům na židle. Potah hranatých podušek je na zadní straně vybaven otvorem na vsunutí se všitým překrytím. Z tohoto důvodu je výměna potahu obzvášť rychlá. Individuálně potištěné sedáky na pivní lavice spontánně vyzývají zákazníky, hosty i přátele k pohodlnému odpočinku. Rozměry sedáků na pivní lavice od Vispronet® odpovídají velikosti všech běžně používaných pivních lavic, proměňují jejich vzhled v elegantní zázemí a vytvářejí příjemnou atmosféru. Jsou vybaveny dvěma širokými gumami, které zabraňují sesunutí sedáků z lavic.

Překvapte při Vašem eventu, párty, akci zájmové organizace nebo městské slavnosti extra stylovými doplňky. Objednejte si k Vašim poduškám s vlastními motivy i ubrusy nebo potahy na stoly ve stejném stylu. 

Vytvořit vlastní design podušek na sezení - s programem Visprodesign®

Bierbankauflagen gestalten und bestellenNechte Vaše podušky ještě lépe vyniknout a ukažte svůj vkus. Podušky v individuálním designu přitáhnou pozornost při soukromých i veřejných akcích. Pokud ještě nemáte hotový návrh designu Vašich podušek, pak si ho můžete vytvořit sami kreativní cestou v našem bezplatném programu Visprodesign®. Ať už je zamýšlíte používat jako dekoraci v čekárně, jako reklamní podsedáky při eventech, nebo jako doplněk v odpočinkové části Vaší kavárny - individuální podušky se vždy postarají o jedinečnou atmosféru. Vyberte si z obrovské palety obrázků na pozadí a designových šablon. Nakombinujte si bezplatné cliparty s Vašimi logy, reklamními slogany nebo vlastními fotografiemi a texty. Pomocí několika málo kliknutí Vám tak vzniknou dekorativní umělecká díla, která zároveň Vašim zákazníkům, přátelům a hostům nabídnou komfort při posezení. Individuálně vytvořené podušky jsou také fantastickým dárkem k výročí, narozeninám, začátku školní docházky, Vánocům, nebo ke svatbě.

Nechte si doručit podušky speciální službou Overnight od Vispronet®

Kromě vysoké kvality a precizního zpracování svým zákazníkům Vispronet® nabízí i 3 různé doručovací lhůty. Standardní doručovací lhůta podušek trvá 4 - 6 pracovních dní. Pokud potřebujete podušky již za 2 - 3 dny, pak si v nákupním košíku zvolte dodací lhůtu Expres. Všem, kteří se pro koupi podušek rozhodli až na poslední chvíli a potřebují je hned druhý den, Vispronet® nabízí extra rychlé doručení Overnight - Doručení do druhého dne. Chcete-li využít tuto naši službu, musíte nám ale dodat Vaše bezchybná tisková data do 9:00 hodin dopoledne. Hotové podušky pak dostanete hned následující pracovní den. Tischdecken gestalten und bestellenNa požádání Vám Vaše zboží doručíme i na jinou doručovací adresu, nebo jako dílčí dodávky na různé doručovací adresy. Vyzkoušejte naše služby ještě dnes a přesvědčte se o kvalitách našich služeb i našich podušek.

Potištěné ubrusy na stoly pro kompletní komfort

Navoďte jedinečnou atmosféru pomocí ubrusů ve Vašem stylu. Potištěné ubrusy od Vispronet® s Vašimi individuálními motivy jsou ideálními reklamními prvky v gastronomii, při veletrzích i eventech. Pokud si na ně necháte natisknout vlastní fotografie nebo oblíbené motivy, bude to zlatý hřeb jakéhokoli večírku. Ubrusy na klasické stoly a pivní stoly jsou ideálním vybavením pro stylové eventy s jedinečným šarmem. Ubrusy na stoly skvěle doplňují individuálně vytvořené podušky.

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora