Návleky a omotávky na palety

Návleky a omotávky na palety

Individuálně potištěné návleky a omotávky na palety od Vispronet® jsou zajímavou možností, jak kvalitně pokrýt stoh palet či podobných předmětů. Pomocí návleků a omotávek si totiž během okamžiku můžete vytvořit originální a cenově výhodnou prezentační plochu pro Vaše produkty. Návleky na palety kompletně zakryjí hoření stranu i boční strany stohu palet, omotávky na palety ovšem zakrývají pouze boční strany stohu palet. Standardní velikosti návleků a omotávek odpovídají speciálním rozměrům stohu europalet o max. počtu 6 palet. Návleky a omotávky individuálních rozměrů se však dají kreativně použít i jiným způsobem.

› Chcete se dovědět více?

Další informace o produktech!


Návleky a omotávky na palety - speciální nápady na reklamu od Vispronet®

Textile Palettenhussen in XL selbst gestaltenI obyčejné palety mohou mít přidanou hodnotu. Proměňte obyčejné europalety v originální reklamní plochu přímo na místě prodeje. Perfektně se k tomu hodí naše personalizované návleky a omotávky na pelety od Vispronet®.
Potištěné návleky na palety jsou originální možností, jak vytvořit reklamní poutače, které přitáhnou zraky lidí. Zakryjte během okamžiku nevzhledné krabice nebo palety individuálně potištěnými návleky na palety. Vytvořte si rychle a efektně dekorativní reklamní plochy v prodejnách, na veletrzích nebo při nejrůznějších akcích. Váš osobní motiv, logo, nebo informace o prodejní akci budou na návlecích na europalety zářit. Nabízíme návleky i na stohy palet - ty pak zakryjí celou plochu stohu. Těm, kteří nepotřebují zakrytí hoření části, ale jen boky stohu palet, nabízíme omotávky na palety. Podívejte se i na ně!

Návleky a omotávky na palety v různých provedeních - využijte reklamní plochu optimálně 

Vispronet® nabízí různá provedení návleků a omotávek na palety online. Rozhodněte se, která varianta návleků a omotávek na palety bude pro Vaši reklamu na místě prodeje ta nejvhodnější.

    • Textilní návleky na palety

Textilní návleky na palety si online můžete objednat v maximální velikosti 200 x 97 x 97 cm. Zakryjte dekorativně jednu paletu nebo celý stoh. Kromě klasických europalet můžete kreativní textilní návleky přetáhnout i přes bedny nebo krabice. Návleky na palety dodáváme buď ve standardních velikostech europalet, nebo v individuálních rozměrech.

    • PVC návleky na palety

PVC Palettenhussen in XL selbst gestaltenNávleky na palety vyrobené z PVC plachty jsou obzvlášť pevné. Opět si je můžete nechat individuálně potisknout a použít k zakrytí europalet. Vytvoříte si tak jednoduchou reklamní plochu. Velkou výhodou PVC návleků na palety je jejich omyvatelnost a odolnost vůči nepřízni počasí. Jsou ideální pro mobilní prezentaci v interiéru i exteriéru.

    • Textilní a PVC omotávky na palety

Pomocí omotávek na palety můžete zakrýt boky stohu palet nebo jiných předmětů, na které chcete umístit Vaši reklamu. Potištěné textilní nebo PVC omotávky na palety Vás přesvědčí svojí lehkostí. Zakryjte šikovně nerovnosti a oblečte do Vašich originálních omotávek i jiné předměty - díky možnosti objednání omotávek v individuálních velikostech se nositelem Vaší reklamy může stát téměř cokoli. O rychlé a jednoduché připevnění omotávek se postará suchý zip. 

    • Návleky na nábytek & bedny do velikosti 260 x 95 x 95 cm

Dekorativní návleky na nábytek (stoly, příborníky a menší skříně), pódia a bedny s maximálními rozměry 260 x 95 x 95 cm jsou ideálním řešením pro zakrytí nevzhledných ploch a jejich využití k reklamním účelům. Zakryjte kreativně Vaše zařízení dekorativními návleky na nábytek s vlastním designem. Kromě různých standardních velikostí si u nás můžete objednat návleky na nábytek i v rozměrech na přání.

Online vytvořit vlastní návleky a omotávky na palety

V programu online tiskárny Vispronet® si můžete sami vytvořit grafiku a nechat potisknout všechny druhy návleků a omotávek na palety. Bezplatný program Visprodesign® spustíte během konfigurace produktu kliknutím na ikonku „Vytvořit vlastní grafiku“. Program Vám nabídne celou řadu možností, jak kombinovat bezplatné šablony a cliparty s Vašimi individuálními texty, logy a fotografiemi a pomůže Vám je správně umístit na plochu návleků a omotávek na palety.Palettenbanderolen aus PVC selbst gestalten Ještě nikdy nebyla online tvorba vlastních motivů na návleky a omotávky na palety tak jednoduchá. Vyzkoušejte to ještě dnes!

Krátké dodací lhůty pro všechny, kteří spěchají - Doručení návleků a omotávek na palety do druhého dne 

Objednáte-li si návleky a omotávky na palety s doručením do druhého dne, pak Vaše zboží dostanete hned následující pracovní den. Stačí, když do nákupního košíku vložíte požadovaný počet kusů návleků a omotávek na palety a kliknete na druh zásilky „Overnight - Doručení do druhého dne“. Pokud nám dodáte Vaše bezchybná tisková data do 9.00 hodin dopoledne, budete mít k dispozici Vaše zboží hned další den. Pro ty, kdo s doručením návleků a omotávek na palety tak nespěchají, tu samozřejmě máme i další druhy zásilek: Standard a Expres. Vispronet® dodává návleky a omotávky výhodně do mnoha zemí.

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

+420 483 036 060

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

Po – Pá 8.00 – 16.00 hod.

Live-Chat-podpora